זכריש אלבז ושות׳ - משרד עורכי דין

תעבורה | פלילי | משפחה | חדלות פירעון | הוצאה לפועל

משרד עורכי דין, זכריש אלבז ושות׳ נותן שירות משפטי מקצועי במגוון תחומים משפטיים

פנו אלינו בדרך הנוחה לכם, נשמח לעמוד לשירותכם

טלפון

ווטסאפ

ווייז

פייסבוק

טלפון

ווטסאפ

ווייז

פייסבוק

יצירת קשר

השאירו פרטים ותיענו בהקדם!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply

מאמרים קצרים

מתגרש/ת? אפשר גם אחרת! הסכם גירושין בהסכמה הוא האמצעי הטוב ביותר לסיים מערכת נישואין בדרך יפה שתשמור על שני הצדדים באופן אופטימלי. בהליך הסכם הגירושין בהסכמה, שני הצדדים למעשה יוצרים את פסק הדין בהתאם לרצונם, וזאת בשונה מהליך גירושין רגיל בו השופט לאחר ששמע את שני הצדדים קובע ומחליט על פסק הדין. מעבר לכבוד ההדדי ונכונות ההליך מבחינה רגשית, הצדדים לא יידרשו בעתיד להתמודד עם תוצאה משפטית בעייתית ולא צפויה מבחינתם. כל פרידה זוגית היא ייחודית ואישית, אך מבחינת ההיבט המשפטי ניהול הפרידה הוא די דומה ברוב המקרים ולכן ניתן לכתוב את טיוטת פסק הדין ע״י ייעוץ מקצועי, כך שניתן להימנע מהליכים מיותרים ויקרים שלא לצורך! העלות של ליווי ועריכה של הסכם גירושין בהסכמה בין בני הזוג, פחותה באופן משמעותי מניהול תיק בבית המשפט, דבר המוביל באופן ישיר לחיסכון של אלפי שקלים לכל אחד מבני הזוג! החלטתם לפרק את החבילה? אל תעשו את זה לבד וגם לא בבית המשפט! לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. השאירו פרטים בטופס ותיענו בהקדם! (ט.ל.ח)

לגישור או להליך הגישור יש 4 יתרונות מרכזיים על פני הליך בבית משפט – זכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד עם הפרטים:

 

1. הצדדים מסכימים על זהות המגשר: בבית משפט זהות השופט נקבעת באופן רנדומלי, ואילו בהליך הגישור שני הצדדים בוחרים את ״השופט״ שמקובל עליהם.

 

2. מידת ההשקעה: לשופט בבית משפט יש מאות תיקים במקביל ואין ביכולתו להיות בקיא בפרטי הפרטים של כולם. המגשר לעומת זאת ישקיע כמה שנדרש מזמנו וממרצו, על מנת לשמוע את הצדדים לגישור ולהגיע להסכמות ביניהם.

 

3. פרטיות וסודיות: בהליך הגישור המגשר מחויב בסודיות מלאה וכל צד המעוניין בדבר, רשאי לבקש מהמגשר שלא להעביר פרטי מידע לצד עמו מתנהל הגישור. בגישור ההתנהלות היא במקום פרטי וסגור ולציבור אין גישה לתיק.

 

4. המחיר והזמן: תיקים המתנהלים בבית משפט עלולים להיגרר במשך שנים בשל אילוצים בירוקרטיים שונים, ובנוסף התביעה כרוכה בתשלום אגרה. בגישור לעומת זאת, הצדדים שולטים בלוחות הזמנים וההליך יכול להתנהל במהירות וביעילות. כמו כן, אין תשלום אגרה.

 

מעוניינים לדעת עוד על הליך גישור?

לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר.
השאירו פרטים בטופס ותיענו בהקדם!

האם אתם חיים תחת אותה קורת גג והבאתם ילדים לעולם במשותף, אך אינכם מעוניינים להינשא זה לזה? בית המשפט עשוי להחשיב אתכם כ״ידועים בציבור״, גם אם שניכם מעולם לא הגדרתם את הזוגיות בצורה חד-משמעית. הסכם לחיים משותפים בין ידועים בציבור עפ״י פסיקתו של בית המשפט, בני זוג ידועים בציבור עלולים להיתפס כבעלי זכויות על הרכוש הכולל שנצבר לאורך השנים, במקרה של פרידה. ישנם מקרים, שהרכוש אשר רשום תחת שמם של אחד מבני הזוג, יהיה אפשרי לשיתוף גם כן. במקרה של סיום הזוגיות, בני הזוג החיים כ״ידועים בציבור״ יכולים לערוך הסכם בכתב להסדרת חלוקת רכושם. כדי לחזק את מעמדו המשפטי של ההסכם יש לאשר אותו אצל הנוטריון או בבית משפט לענייני משפחה. ניסוח ההסכם מתבצע בהסכמה של שני בני הזוג. לכן מומלץ ואף רצוי לבצע זאת בסיוע של עו״ד מקצועי המתמחה בנושא.

 

לזכריש אלבז ושות’ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם!

                                                                                                                                                           ט.ל.ח.

הנושא העיקרי בהליך גרושים הינו החלוקה הכלכלית והמזונות. הנושא סבוך, מאחר שהוא מוסדר אך ורק בפסיקה (אך לא בחוק) ויש שוני רב בין הפסיקות בבתי הדין הרבניים לבין הפסיקות בבתי המשפט לענייני משפחה. קטין זכאי למזונות מהוריו בכל מקרה, בין אם הוריו גרושים, חיים בנפרד או נשואים בשנית! כאשר באים לפסוק בעניין מזונות, נלקחים בחשבון מספר נושאים כאשר המרכיב העיקרי הוא טובת הילד וצרכיו. נלקחים בחשבון גם הרגליו והכל במטרה לנסות ולהמשיך את שיגרת חייו ללא שינוי. גורמים נוספים הנלקחים בחשבון הם: גיל, הכנסות ההורים, רכוש בבעלות ההורים, ועוד.

זקוקים לליווי משפטי וקביעת המזונות?

לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם!

(ט.ל.ח.)

זכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד כאן בשביל לענות לכם על השאלה: נהגת ונעצרת לבדיקת אלכוהול?

בהתחלה תתבקש לבצע בדיקת נשיפון, אם תוצאות הבדיקה יצביעו על כך ששתית אלכוהול מעל לכמות המותרת, תידרש לבצע גם בדיקת ינשוף.

מאחר ובאמצעות בדיקת נשיפון לא ניתן להוכיח בבית המשפט את רמת האלכוהול בדם, יש דרישה לבצע את בדיקת הינשוף שהיא בדיקה מדויקת ואמינה יותר, ורק על פיה ניתן לבסס הרשעה בבית המשפט בעבירה של נהיגה בשכרות.

 

במידה ואתה מסרב לבצע בדיקת נשיפון, אין לשוטר אפשרות להכריח אותך לעשות כן. אולם לא כך הדבר לגבי בדיקת ינשוף.

נהגים הנדרשים לבצע בדיקת ינשוף ומסרבים לעשותה, מודעים לעובדה שהם שתו אלכוהול טרם נהיגתם, וחוששים בעצם שכך תתגלה רמת האלכוהול בדמם. נהגים אלה מקווים שסירוב לבדיקה ימלט אותם מהאישום של נהיגה בשכרות, שכן אין הוכחה למידת האלכוהול בדמם.

האמנם?

סעיף 64 ד׳ לפקודת התעבורה קובע חזקה לפיה אדם המסרב לבצע בדיקת ינשוף ייחשב כ״שיכור״ עפ״י חוק, וניתן יהיה להאשימו בעבירה של נהיגה בשכרות. בבית המשפט מתייחסים לעבירה של נהיגה בשכרות עקב סירוב, באופן חמור יותר מזו שהם מתייחסים לעבירה של נהיגה בשכרות עפ״י תוצאה שהתקבלה בבדיקת ינשוף. הנחת בית המשפט היא שבדמו של הנהג הסרבן היה אלכוהול בכמות הגבוהה ביותר, ומסיבה זו הוא סירב לבצע את הבדיקה.

מעבר לכך, במידה והנהג סירב לבדיקת ינשוף, סנגורו המתכוון להוציאו זכאי במשפט נמצא בבעיה והאפשרות להשיג עבור הלקוח שלו הסדר טיעון טוב יותר היא לא גבוהה.

 

עבירה של נהיגה בשכרות עפ״י בדיקת ינשוף, על התביעה להוכיח כי כל מהלך עיכובו של הנאשם מרגע שנעצר עד לרגע שביצע את בדיקת הינשוף היה תקין. זאת בנוסף להוכחה כי הנאשם היה בהשגחה מתמדת כל משך הבדיקה וכי מכשיר הינשוף היה תקין ועבר את כל הבדיקות התקופתיות הנדרשות. בעבירה של נהיגה בשכרות עפ״י סירוב לעומת זאת, כל שעל התביעה להוכיח הוא כי הוסברו לנאשם המשמעויות המשפטיות של הסירוב לבצע את בדיקת הינשוף.

לאור מכלול הראיות שעל התביעה להציג בבית המשפט על מנת להביא להרשעתו של נאשם בשכרות עפ״י בדיקת ינשוף, יש לסנגור אפשרויות רבות להוכיח כשלים כאלה ואחרים בראיות ובפעולות שביצעה המשטרה במעמד בדיקת הינשוף שבוצעה בשטח.

בעבירה של סירוב לעומת זאת, הנטל הרובץ על התביעה להוכחת האשמה קל הרבה יותר, ולכן האפשרויות העומדות בפני הסנגור לשכנע את התביעה להגיע עמו להסדר טיעון נוח, מצומצמת הרבה יותר. חלק מהנהגים הנדרשים לבצע את הבדיקה אינם מסרבים מפורשות לבצע את בדיקת הינשוף אלא הם מכשילים את הבדיקה באופן שהם נושפים נשיפה לא מספיקה למכשיר הינשוף, תוך שהם מנסים לתרץ זאת בכך שהם סובלים מאסטמה או ממחלה ריאתית אחרת כלשהיא.

כאן המקום לציין כי כל טענה כזאת צריכה להיות מגובה במסמכים רפואיים מוכחים כי לא הצליח לנשוף עקב מצבו הרפואי. בהיעדר הוכחה מספקת לגבי המצב הרפואי של הנהג, בית המשפט יראה בבדיקתו כהכשלה של הבדיקה, וכסירוב לבצע את בדיקת השכרות על כל המשתמע מכך.

 

בשורה התחתונה – אם נדרשתם לבצע בדיקת ינשוף, אל תסרבו ואל תכשילו במתכוון את הבדיקה גם אם אתם מודעים לעובדה ששתיתם אלכוהול, וגם אם אתם בטוחים שהבדיקה תגלה שכמות האלכוהול אצלכם גבוהה מן המותר.

 

זקוקים לליווי משפטי מקצועי?

לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם!

(ט.ל.ח.)

האכיפה כיום קפדנית מאוד ובכבישים רבים ברחבי הארץ מותקנות מצלמות המיועדות לצלם נהגים העוברים באור אדום. זכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד נותנים הסבר מקיף להליכים השונים. מבחינה טכנית כדי למקסם את תפיסת הנהגים שעברו באור אדום, מנגנון המצלמה מופעל לאחר זמן מה אחרי שהרמזור התחלף לאדום. מצלמת התנועה לא מסתפקת בתמונה אחת, אלה מצלמת 2 צילומים בהפרש זמן קצר וזאת על מנת להראות שהרכב עבר באור אדום מלא ולא רק התקדם מעבר לקו העצירה. חשוב לדעת כי עבירה של נסיעה באור אדום גוררת רישום של 10 נקודות וזאת בנוסף לקנס כבד בסך של 1,500 ש״ח. אם קיבלתם דו״ח מעבר באור אדום בין אם הוא מוצדק או שלא, מומלץ להיעזר בעו״ד המתמחה בדיני תעבורה, העשוי לאתר ליקויים בתביעה ולשנות את סעיף העבירה לעבירה ללא נקודות ובמקרים מסוימים, אפילו לזיכוי מלא.

קיימות 3 אפשרויות נפוצות לזיכוי מעבירה של נסיעה ברמזור אדום המתבססת על צילום הרכב:

1. כאשר הרמזור לא הוצב כדין, במצב זה עובר נטל ההוכחה על התביעה ובהיעדר תיעוד התקנה מלא ומפורט של הרמזור, עשוי האישום להתבטל.

2. במידה וקיים קושי לזהות בבירור את לוחית הרישוי, ניתן לבקש הוכחה המעידה על תקינות המצלמה, תהליך פיתוח התמונות והטיפול השוטף במצלמה, במידה ואותרו ליקויים כלשהם, ניתן יהיה במקרים מסוימים לבטל את האישום.

3. כאשר בעל הרכב לא היה אותו האדם שנהג בזמן ביצוע העבירה, במצב כגון זה ניתן לבצע הסבה של האישום וכן הקנס, ובכך מתבצע רישום הנקודות על שמו של הנהג בפועל.

הואשמתם באי ציות לרמזור אדום?

לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם!

(ט.ל.ח.)

איך הקורונה קשורה לחדלות פירעון?
בעלי עסקים רבים זקוקים להלוואות מיידיות כתוצאה ממשבר הקורונה, אך בבנקים מצמצמים את כוח האדם ואת המענה הטלפוני והבקשות להלוואות מתעכבות. כך נוצר מצב שעסקים שאין להם רזרבות עלולים למצוא את עצמם בבעיה תזרימית קשה תוך חודשים בודדים. נוצרה סיטואציה שרבים פונים להליכים של חדלות פירעון לצורך שיקום כלכלי.

מה המשמעות של חדלות פירעון?

חוק חדלות פירעון החליף את המונח ׳פשיטת רגל׳, ונועד להביא ככול האפשר לשיקומו הכלכלי של החייב. אין הכוונה רק לבעל עסק, אלא יכול להיות גם אדם פרטי שאינו יכול לשלם את חובותיו וזקוק לתוכנית ריאלית לשיקומו הכלכלי. במידה ואתה בעל עסק פטור או מורשה, אין הדבר אומר שעליך בהכרח לסגור את העסק, בודקים ומחליטים כל עניין לגופו. בעל חברה בע״מ לעומת זאת, חייב לסגור את החברה, שכן קיימת מגבלה לחייב להיות רשום כבעל תאגיד.

כיצד נעשה הליך של חדלות פירעון?

יש להגיש בקשה מפורטת לחדלות פירעון בצירוף כל המסמכים הרלוונטיים לתמיכה בבקשה: תצהיר, תדפיסי בנק, דו״ח רואה חשבון, מאזנים, מידע על הוצאות והכנסות, פרטים על מספר הנפשות בבית ומשכורות נוספות, ועוד. הממונה בוחן את הבקשה ומקבל החלטה. במידה והחליט לקבל את הבקשה, הוא מוציא צו לפתיחת הליכים וקובע לחייב תשלום חודשי לטובת קופת הנשייה.

מה תפקידו של עו״ד בבקשה לחדלות פירעון?

לעו״ד יש תפקיד משמעותי ביותר בהליך חדלות פירעון. עליו לבחון את כל התמונה ולייצג את החייב בכל ההליך תוך חתירה מתמדת לקבלת התוצאות הטובות ביותר שניתן.

לזכריש אלבז ושות׳ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם. (ט.ל.ח.)

מתמודדים עם הוצאה לפועל? מחפשים עו״ד להיוועץ בו? אנחנו כאן לעזור! משרדנו מתמחה בהוצאה לפועל, הסדרי חובות ונושים, הסדר מול הבנק, מחיקת חובות, פשיטת רגל ועוד. במידה והנך שוקל לפנות או מתמודד עם ההוצאה לפועל, אנחנו הכתובת. אצלנו תמצאו עו״ד שישמרו על האינטרסים שלכם ועל מימוש הזכויות המגיעות לכם! עו״ד שיתעסקו עבורכם עם כל הבירוקרטיה המשפטית תוך כדי עדכון אישי בגובה העיניים. משרדינו ישמח לסייע וללוות אתכם לאורך כל התהליך המשפטי וייתן לכם מענה מלא לכל שאלה, בקשה או צורך משפטי. אנו דוגלים בשקיפות מלאה ובמתן עדכונים שוטפים בזמן אמת וייעוץ לאורך כל הדרך. אנו מתייחסים בכובד ראש להוצאת הצדק לאור ולהגנה על זכויותיהם של כלל לקוחותינו ומטפלים ברצינות ובמקצוענות בכל תיק ותיק – קטן כגדול במרבית המקרים ייעוץ משפטי מקדים חוסך המון…

לזכריש אלבז ושות’ – משרד עו״ד יש ניסיון וידע רב שיעזור לך לקבל את המגיע לך ולעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. התקשרו עוד היום: 08-9182233 | 050-3770312/3 או השאירו פרטים ותיענו בהקדם! (ט.ל.ח.)